Teklif Alın

İsteğiniz alınmıştır ilginiz için teşekkür ederiz!

Özel derslerimiz Online olarak Skype üzerinden yapılmaktadır. Aylık 4 ders üzerinden planlanan derslerimiz her bir ders minimum 1 saat 15 dk. olacak şekilde organize edilmektedir. 

Dersler ilk görüşmede yapılan değerlendirme ve öğrencinin hedefleri dikkate alınarak her öğrenci için özel olarak planlanır. Armoni derslerinde Berklee Collage of Music kitapları müfredatı takip edilmektedir.

Ders esnasında ekran paylaşımı ve Skype görüşmeyi kayıt özellikleri kullanılmaktadır. Böylece ders sonunda öğrenci derste tüm yazılı ve görsel bilgiyi video kaydı olarak saklayabilmektedir. Ayrıca kullanılan yazım tableti aracılığı ile ekrana yazılan tüm bilgiler fotoğraf formatında kaydedilip görüşme sonunda öğrenci ile paylaşılmaktadır.

 

Ders gün ve saatleri tamamen öğrenciye bağlıdır. Haftanın 7 günü sabah saat 10:30 ile akşam 08:30 arasında ders yapılabilmektedir. Birkaç gün öncesinden WhatsApp üzerinden randevu almanız yeterlidir.
 

NOTLAR:

  • Dersler ilk yapılan dersin tarihinden başlanarak 30 gün içerisinde tamamlanacak şekilde öğrenciler tarafından diledikleri gibi planlanabilir. 30 gün sonunda yapılmayan dersler yanar.

  • Alınan randevunun bir gün öncesine kadar iptal ya da değişiklik yapılabilir. Ders günü yapılan iptallerde ders yanar.